Hi Ho Links

 

Homepages van de Hi Ho Silver-bands:

The Wieners: www.thewieners.nl

Tin Soldiers: www.sixtiesband.nl

Def Americans: www.defamericans.nl

Huub Henk & Harrie: www.huubhenkenharrie.nl

John-Boy & The Waltons: www.waltons.nl

Maggie Magoo: www.maggiemagoo.nl

The Professor: www.dirtyrhythmandblues.com

Moonrunner: www.moonrunner.be

D'n Doars - The Doors Tribute: www.doars.nl

Parking Lot Pickers - www.country-band.nl

Yeeehaa: www.yeeehaa.nl

Everly Brothers Tribute: www.everlybrothers.nl

Buddy Holly Tribute: www.buddyholly.nl

Johnny Cash Tribute: www.johnnycash.nl

 

Speciaal aanbevolen

Lolliepop Zaltbommel: gratis Rock'n'Roll-festival op Hemelvaartsdag

Rock'n'Roll Festival Franeker: super meerdaags Fifties festival, ook gratis

Cowboy Up: steakhouse met elke week live-muziek in Waardamme, West-Vlaanderen (B)

Mini-theater De Melkbus: uniek, intiem zaaltje met topklasse roots-acts (Dordrecht)

Mooi Op De Statie: cafés met live-muziek in Valkenswaard

Café Franske: gezellige kroeg met regelmatig Hi Ho Silver bands (Helmond)

De Tuinderij: twee keer per maand oldies-muziek op zondag (De Lier)

Café De Gouden Bal: live blues laatste vrijdag van de maand (Eindhoven)

Live In De Knop: overkant van de straat, veel live roots-muziek (Eindhoven)

Kont van 't Paard: regelmatig diverse Hi Ho Silver-bands (Brielle)

Het Hof Zaltbommel: idem in Zaltbommel

Festivalinfo.nl: DE site voor festivals en bands

 

Hi Ho Silver werkt oa in opdracht van deze evenementenburo's

Wonna.nl

AT Bookings

CMS Productions

Arjan van Dijk Groep

Feestfabriek

Leeuwendael Evenementen

Steam Entertainment

Allerlei-Artiesten.nl

BuroLivemuziek.nl

Bandzoeker.nl

Peter Laros Entertainment & Organisatiebureau

Giga Entertainment

Emilio de Vlam Producties

Jive Music Service

LiveGigs

 

Rock'n'roll & Roots-pagina's

Rockabilly.nl: BlackCat's Rockabilly is ongekend... echt geweldige site!

Boppin' Around: online rock'n'roll-magazine, zeer complete agenda 'Be There' en veel recensies.

Boogie Academy: Rock'n'Roll dansen in Geldrop, organiseren ook avonden met live-bands

Dance To The 60s: Rock'n'Roll dansen in Zoetermeer, ook regelmatig met live-bands

Real Roots Café: smullen voor de liefhebber van echte muziek!

BillyBop.be: veel informatie over Nederlandse en Belgische Rock'n'Roll- en Rootsbands

Rockenrollkleding.nl: topwinkel met kleding en schoenen in Geldrop

New Folk Sounds: alles over Folk